Mnohokrát jsme se zamýšleli nad tím, jak prezentovat způsob naší práce.

Ono je vlastně téměř nemožné popsat, co jsou energetické terapie nebo energetické operace.

Je to o prožitku, pocitech a zázracích...

Shodli jsme se na tom, že nejlepší reklama je, když  nás lidé doporučí na základě svých zkušeností.

Proto jsme i zde vytvořili prostor, kde můžete ostatním sdělit jaké máte zkušenosti s našim léčením.

Vnímáme to tak, že vaše případná kritika nás může obohatit a napomůže ke zkvalitnění služeb

a větší profesionalitě v léčitelské oblasti.

Urážlivé a neslušné příspěvky budeme mazat, protože věřím, že se dá kritika vyjádřit i důstojnějším způsobem.

 

S Láskou a úctou Drahomír & Radka

 

Kniha návštěv

Titulek: Díky za vaše stránky :-) Vložil: Simona Keltnerová Datum: 16.01.2012

Děkuji za to, že opět rozjíždíte své strány a přeji vám oběma, ať se daří!!!! :-) Těším se, moc se těším na nové příspěvky :-)
Simi

Titulek: Re: Díky za vaše stránky :-) Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 17.01.2012

Simonko děkujeme,...vážíme si toho.
Drahomír & Radka

Titulek: nove stranky Vložil: jana -borovice Datum: 28.12.2011

moc se mi libi nove stranky a dal drzim palce a preji vse nej. do roku 2012...

Titulek: Re: nove stranky Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 31.12.2011

Díky Jani...
Už se těšíme na jaro a na další setkávání v Českém ráji. Doufám, že v roce 2012 už na Borovici rozšíříme náš projekt o další aktivity...např. Kurzy pro začínající léčitele :o)))
Také my přejeme tobě i celé tvojí rodině úspěšný vstup do Nového roku, hodně štěstí, zdraví a Lásky. Věříme, že v roce 2012 se duchovní prostor, který jsi vytvořila v rekreačních střediscích Lites a Seba zaplní bytostmi toužících po uzdravení a konečně tak tento prostor a lidé v něm spolupracující začnou v plné míře naplňovat svá poslání...
Drahomír & Radka

Titulek: Re: Re: nove stranky Vložil: Jana Datum: 01.01.2012

moc dekuji za krasne prani a uz ted se moc tesim...posledni dubnovy vikend uz opet planuje Danielka otevirani Borovice a vy u toho nemuzete chybet...uz je to tradice :-)
...krasny,pohodovy a kouzelny rok 2012 temto strankam...jejich tvurcum i ctenarum...hodne zdravi ... a kazdy si zde doplnte,co si prejete :-)

Titulek: Cesta osudu Vložil: Zdeněk Pařízek Datum: 09.12.2011

Musím napsat na tyto stránky a podělit se o úžasný zážitek a poděkovat.
Dostal jsem kontakt na pana Lise s tím, že utrpěl zranění při autonehodě. Proto jsem za ním jel,
abych mu pomohl, tak jako již jiným lidem poškozeným při dopravní nehodě.
Jaké bylo moje překvapení když jsem se ocitl tváří v tvář dvěma úžasným lidem a zjistil, že jsou schopni pro mne a mou přítelkyni v ten moment udělat víc,než já pro ně.
To se mi nestává často a o to bylo mé překvapení větší a příjemnější. Okamžitě jsme našli společnou řeč. Jelikož již dlouho hledám někoho jako duchovního vůdce, člověka čistého, silného a moudrého, který mi pomůže plně rozvinout mé schopnosti, tak abych mohl uskutečnit svůj úkol zde. Pan Drahomír, i když je bolestivě zraněn, ochotně pomohl mé přítelkyni od jejích problémů v době kdy já už pomalu ztrácel naději, že ji budu schopný pomoci.
To ne já ale cesta osudu mne zavála do malé vesničky k čistým lidem.
Když jsme je toho večera opouštěli a vydali se ku Praze, věděli jsme oba, že jsme našli přátele dobré lidi, kteří mají naši úctu, obdiv a srdce. Drahomíre a Radko, moc Vám děkuji za to jak jste nám pomohli na místě a ještě cestou domů. Přeji Vám vše nejlepší, brzké uzdravení a veškerou pomoc kterou si zasloužíte za vaše dobro. Jsme dlužníky a máte to u nás, Zdeněk a Vlatka.

Titulek: Re: Cesta osudu Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 13.12.2011

Ačkoliv jsme ještě oficiálně nezahájili provoz těchto nových stránek, (stránky začneme propagovat od 1.1.2012), tak se zde již objevil první příspěvek na kterých bych rád reagoval...

Předně chci poděkovat Zdeňkovi a Vlatce za jejich soucitný přístup k lidem, kteří byli poškozeni při dopravní nehodě. Tento systém a především postoj pojišťoven je vůči poškozeným velmi necitlivý a ve své podstatě vám ještě více umocní trauma z dopravní nehody. Ačkoliv jste nehodu nezavinil, tak se můžete během okamžiku ocitnout v hmotné nouzi, tak jako se to stalo mě.

Zdeněk a Vlatka jsou zástupci EVCO - Evropské centrum odškodnění a pomáhají poškozeným dosáhnout důstojného odškodného za majetek i zdraví.

Ještě bych rád dodal, že se necítíme jako vůdci, v našem poslání se raději prezentujeme jako duchovní průvodci, kteří pomáhají lidem na jejich cestě k uzdravení tím, že je posílí energií, dodají jim potřebné informace, které jim mohou změnit život a opět na svou duchovní cestu životem vykročí sami....

Také bych rád Zdeňkovi a Vlatce vzkázal, že nejsou našimi dlužníky, nabídli jsme pomoc bezpodmínečně a rádi....

S Láskou a úctou
Drahomír & Radka

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek