Mnohokrát jsme se zamýšleli nad tím, jak prezentovat způsob naší práce.

Ono je vlastně téměř nemožné popsat, co jsou energetické terapie nebo energetické operace.

Je to o prožitku, pocitech a zázracích...

Shodli jsme se na tom, že nejlepší reklama je, když  nás lidé doporučí na základě svých zkušeností.

Proto jsme i zde vytvořili prostor, kde můžete ostatním sdělit jaké máte zkušenosti s našim léčením.

Vnímáme to tak, že vaše případná kritika nás může obohatit a napomůže ke zkvalitnění služeb

a větší profesionalitě v léčitelské oblasti.

Urážlivé a neslušné příspěvky budeme mazat, protože věřím, že se dá kritika vyjádřit i důstojnějším způsobem.

 

S Láskou a úctou Drahomír & Radka

 

Kniha návštěv

Titulek: Poděkování Vložil: Veronika Datum: 07.08.2014

Děkuji Vám mnohokrát za Vaši pomoc. Opravdu víte co děláte. Byla jsem u Vás jednou - a od té chvíle vidím na sobě zřetelný pokrok, který nepřicházel velmi dlouhou dobu!
S úctou Verča:-)

Titulek: Poděkování Vložil: Hana Augy Datum: 11.10.2013

Milý Drahošku a milá Raduš, chtěla bych Vám tímto vyjádřit veliký dík za úspěšné léčení a také za duchovní podporu. Velice si vážím Vašeho přátelství a moc děkuji za to, že Vás mám ve svém životě. Děkuji také za všechny, kterým pomáháte. Hanka

Titulek: Re: Poděkování Vložil: Radka Svobodová Datum: 17.10.2013

Milá Hani i my si moc vážíme tvého přátelství a společně strávených chvil a těšíme se na další společné akce nejen ve Svatonicích...o)))
Radka a Drahoš

Titulek: Poděkování Vložil: Grahanka Datum: 17.06.2013

Milá Radko, milý Drahomíre. Chtěla jsem původně napsat spoustu slov, ale pak jsem si uvědomila, že by to bylo zbytečné a stejně bych nedokázala napsat, co cítím. Bylo mi velkou ctí a potěšením vás dva poznat. Tahle básnička je jen malým poděkováním za vaši trpělivost, shovívavost a všechno, co jste pro nás udělali. Patří jen vám se všemi kopirajty a trejd marky :))). Přeji vám, ať se vám vaše záměry a projekty daří realizovat, hodně štěstí, radosti a humoru a také spoustu vděčných poutníků, kteří se u vás zastaví.

Tak plní se sny...

Namaluj růži,
ke rtům ji dej,
polibkem něžným
něco si přej.

Sedmero projdi
tlustými zdmi,
do srdce vejdi,
tak plní se sny...

Titulek: Re: Poděkování Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 18.06.2013

Děkujeme ...děkujeme ... děkujeme ...
I nám bylo velkou ctí se s vámi setkat a sdílet, také si nesmírně vážíme vaší podpory.

S Láskou, úctou a hlubokým respektem Drahomír & Radka

Titulek: Zázraky se dějí! Vložil: Oksana Prozapasová Datum: 24.11.2012

Tímto způsobem bych chtěla vyjádřit vděčnost nejen za sebe ale i za celou svoji rodinu a další přátele a známé, kterým jste neskutečně pomohli a neustále pomáhate. Nebudu zde psát celý svůj příběh, pokusím se ho jenom stručně naznačit, protože to by vydalo na celou knihu ne-li na několik knih. Ale zároveň si myslím, že tímto způsobem bych mohla podpořit lidi, kteří se nachází ve velmi těžké chvíli a jsou téměř zbaveni i té nejposlednější naděje jako to bylo v mém případě.
Za svůj první hodinový spánek bez jakékoliv bolesti po 4 těžkých operacích, kdy nepomáhala ani nejsilnější opiata, vděčím Tobě Drahouši. Bylo to naše první seznámení, kdy jsem s Tebou kvůli bolesti ani osobně nemohla mluvit a teď díky Tobě a Radce mohu chodit, dokonce i pracovat a vést normální život. A to i přesto, že i ti největší odborníci (ve VFN v Praze) od chirurgů po nutriční poradce mi předpovídali krátký a plně invalidní život.
21.05.12 jsem nasoupila do nemocnice na odstranění cisty, která se utvořila v důsledku předešlých operací. Bohužel tato zdálo by se jednoduchá operace vyústila v otravu celého organismu a následné další dlouhé a nepříliš úspěšné operace, které mě měly pouze udržovat při životě.
Nikdy nezapomenu na výraz obličeje přednosty chyrurgie VFN když mi řekl, že po zbytek svého života zůstanu se stomii (vývod ze střev) a na kapačkach s umělou výživou. Na toto jsem mu odpověděla ,,Pane Doktore děkuji", díval se na mě a říkal ,,rozumíte mi, co vám říkám?", nechápal, za co jsem mu děkovala. Ale já jsem věděla, že zázraky se dějí.
Byla jsem v takovým stavu, že doktoři nevěděli na které oddělení mě mají přemístit, protože jsem nikam nepatřila. Další operace nepřipadala v úvahu, jelikož tělo bylo už příliš vysílené. Doktorka která mě má stále nastarosti, se mi až teď svěřila, že mi nedávala vůbec žádnou naději na uzdravení, proto mi chtěla zajistit aspoň důstojné dožití. Když jsem byla ještě v nemocnici, cítila jsem její strach a strach celého oddělení, a proto jsem je každý den ujišťovala, že se vyléčím a zvládnu to, věděla jsem totiž, že mám Vás.
A pokud mi někdo nevěří, nebo naopak potřebuje dodat naději, může mě kontaktovat na emailové adrese melnit@seznam.cz. Nemám zapotřebí si tu vymýšlet nějaké dojemné příběhy, jen chci podpořit ty, kdo to potřebují.
PS: Zrovna ve čtvrtek jsem byla za praktickou lékařkou, která mě viděla naposledy, když jsem měla kolem sebe hromadu hadiček a pytlíků. Teď měla slzy na krajíčku a začala věřit v zázraky. Totéž mohu říci i o celém personálu v nemocnici, který se mnou přišel do styku (byla jsem tam s nima 50 dní) a o sestřičkách které se o mě staraly, když jsem byla v domácí péči.
Na závěr bych chtěla říci, že nemám žádné hadičky, sáčky a mohu jíst, to co jsem jedla dříve.
Za to všechno vděčím Vám, velmi si vážím toho, co děláte pro nás obyčejné lidi a ještě jednou moc děkuji, bez Vás bych to určitě nezvládla. Přeju Vám hodně štěstí a hlavně zdraví.

Titulek: Re: Zázraky se dějí! Vložil: Oksana Prozapasová Datum: 24.11.2012

Musím ještě dodat, že Tvůj hlas Drahouši mě zbavil jakéhokoliv strachu, bezmoci a úzkosti!

Titulek: Re: Zázraky se dějí! Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 24.11.2012

Oksanko, děkujeme za to, že jsme mohli být prostředníky tvého zázračného uzdravení.Moc si vážím toho, že jsi mi v těžkých chvílích důvěřovala....
Přeji ti klidný pohodový život naplněný štěstím, radostí a láskou.

Titulek: Básničky Vložil: Lucie Datum: 08.11.2012

Jsou užasné a forma podání je božská. Děkuji, Lucie

Titulek: Re: Básničky Vložil: Léčitel Drahomír Lis Datum: 08.11.2012

Z celého srdce děkujeme ... moc si toho vážíme Lucie

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek